Súťaže družstiev tretie kolo.

Mladší žiaci TK Kysucké Nové Mesto – Lieskovský tenisový klub-LTC 4 – 3

Mladší žiaci cestovali na stretnutie do Lieskovského tenisového klubu-LTC ktorý podobne ako naši chlapci ešte nezakúsili prehru a malo sa rozhodovať o priebežnom prvom mieste v tabuľke. Ako prvý nastupoval náš B.Vlček proti D.Franka po prvom prehratom set sa nášmu zverencovi podarilo otočiť výsledok a získať dôležitý bod. V druhom zápase podľahol D.Ciran svojmu súperovi a stav bol 1/1 ani v treťom zápase sme neboli úspešný keď M.Ševčík prehral svoj duel. Našťastie Š.Ševčík a P.P.Pavelka boli úspešný a v ťažkých zápasoch získali dva cenné body. V štvorhrách stačil už len jeden bod čo sa ja podarilo a naši chlapci tak zostali aj naďalej bez prehry a sú veľmi blízko k postupu na Slovensko.

Starší žiaci TK Kysucké Nové Mesto – Lieskovský tenisový klub-LTC 2 – 5

Starší žiaci cestovali do Lieskovského tenisový klubu-LTC ku skúsenejším a starší súperom cestovali naši mladší žiaci a síce prehrali ale v tesných zápasoch keď našim chlapcom chýbalo aj trocha štastia. Po dvojhrách sme prehrávali 2/3 keď dva body získali Š.Ševčík a M.Ševčík. V štvorhrách sa nám však nedarilo a obe sme prehrali celkový výsledok tak bol 2/5.

Staršie žiačky TK Kysucké Nové Mesto – TKM Martin 6 – 0

Staršie žiačky hrali doma z Martinom. naše dievčaťa nedali svojím súperkám žiadnu šancu a bez straty setu porazili svoje súperky 6-0. L.Janíčková-Natália.Beláková 6:2 6:1,A.Chovanová-Z.Hríbová 6:1 6:1,M.Gažáková-N.Bašťovanská 6/1 6/1 a Z.Ďurišová N.Vašková 6/2 6/4 a podobne ako chlapci, dorast a muži sú na prvom mieste v tabuľke.

Dorastenci TK Ružomberok – TK Kysucké Nové Mesto 0 – 6

Dorastenci zatiaľ bez straty bodu cestovali do Ružomberka ktoré podobne ako naši chlapci nestratili doteraz ani bod. Chlapci v zložení J.Behúň,M.Ševčík,M.Mokrýš,M.Hozáka od prvej lopty potvrdzovali úlohu favorita a postupne vyhrali všetky štyri zápasy M.Hozák-M.Lanovec 6/0 6/2 M.Mokrýš – R.Mesiar6/2 6/1 M.Ševčík-F.Mastiš 6/3 6/3 J.Behúň-J.Bobček 6/2 7/5 Vo štvorhrách zdolali M.Ševčík M.Mokrýš dvojicu R.Mesiar,M.Lanovec 6/0 6/2 a J.Behúň M.Hozák dvojicu J.Bobček,F.Mastiš 6/1 6/4 Z celkovým výsledkom 6-0 sme po troch kolách na čele tabuľky bez straty bodu.

Muži TK Kysucké Nové Mesto – TO Fatraten Žilina 5 – 1

Muži hostili doma družstvo z Fatraten Žilina naši dorastenci si bez väčších problémov poradili s družstvom Fatretenu keď postupne získali 4 body vo všetkých dvojhrách chlapci J.Behúň,M.Mokrýš,M.Hozák a D.Poštek. V dvoch štvorhrách sme získali jeden bod a celkovým víťazstvom 5-1 sme sa dostali na čelo tabuľky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *