Darček od Mesta

Vo štvrtok 7.12.2023 sme v našej hale privítali Mikuláša, čerta a anjelikov, ktorí rozdali našim malým tenistom darčeky.

Bohužiaľ, v tom istom čase sa konalo mestské zastupiteľstvo, na ktorom sa odsúhlasilo zvýšenie daní z nehnuteľností aj pre športoviská, a tak sme dostali aj my darček od mesta v podobe zvýšenia dane za naše športovisko a budeme musieť zaplatiť daň vo výške 3 500 EUR. A tieto financie, ako sme sa dozvedeli, budú použité aj na financovanie športu v meste. V preklade, rodičia našich detí, ktorí chcú, aby ich dieťa hrávalo tenis, budú finančne prispievať aj  do ostatných športových klubov v meste.

Sme jediný klub v meste, ktorý pracuje s mládežou a do mestskej kasy odvádza dlhodobo viac financií ako dostáva. Ďakujeme poslancom mestského zastupiteľstva za darček pre naše deti a ich rodičov. Konkrétne pani Prof. Ing. Felicite Chromjakovej PhD.  a  Ing. Ľubomírovi  Golisovi za návrh o vyškrtnutie  odpustení dane pre športoviská, ktoré mohlo mesto po prvýkrát podľa zákona využiť. Ako aj všetkým poslancom, ktorí návrh podporili. TK KNM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *