Tenisový Kemp starších žiakov a dorastu 2013

22 júla 2013 sa začal tenisový kemp pre dorast a starších žiakov v Tenisovom arealy TK KNM. 10 zverencov absolvovalo množstvo treningových jednotiek a kondičnej prípravy podľa zaradenia a výkonnosti.

Treningový deň začínal spoločnou rozcvičkov a potom sa prešlo na individualne tréningy podľa zaradenia.Po prvý dňoch sa hráči zúčastnili kondičnej prípravy na bicykloch kde absolvovali 17 km trasu do Oščadnice kde si pripravili vlastnu živánku(kto si čo pripravil to si potom musel zjesť !) ,absolvovali strelecke preteky(bez postrelenia) oddychli si pri zbere čerešní a pod.Večer končil zábavnou hrou kde sa všetci nakoniec našli aj zišli , športovci prespali do druhého dňa kde sa opäť na bicykloch vrátili späť do tenisovej prípravy.

V posledný deň bol volnejší a všetci účastníci boli prevezení na Žilinské vodne dielo kde bola pre nich pripravená vodná zábava v podobe vlečného draka. Niektorý tenisti sa nepohodli s odstredivou silou a boli nútený draka opustiť ešte pred záverom. Fantasticka zábava vrcholila večer pri opekaní a návšteve kysuckého jarmoku.

Poďakovanie patrí hlavne trénerovi starších žiakov Mgr. Igorovi Janíčkovi ako hlavnému organizátorovi za skvelu prípravu a organizáciu celého kempu.

Viac fotiek si možete pozriet v sekcii galerie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *