Mladší žiaci na MS družstiev

Naši mladší žiaci sa v dňoch 3. – 5. septembra 2009 zúčastnili na majstrovstvách Slovenska družstiev, kde sa kvalifikovali z prvej pozície na regionálnych majstrovstvách družstiev.Postupový kľúč však rozhodol, že budeme postupovať z druhej pozície, a tak sa naši mladší žiaci stretli vo štvrtok na dvorcoch TK Trnava s nasadeným družstvom Agrofert Bratislava.
Súperovi z Bratislavi podľahli 2/5.V piatok na našich chlapcov čakal súper z Piešťan a ak chceli bojovať o 5. miesto museli vyhrať .Konečný výsledok 7/0 pre našich chlapcov svedčí o jasnej prevahe v tomto stretnutí. V záverečný deň majstrovstiev sme sa stretli s hráčmi z Košíc.Chlapci po veľkom boji zvíťazili 4/3 a umiestnili sa tak na konečnom peknom 5. mieste.
Chlapci: Jakub Behúň,Radovan BelákMichal HozákMatúš Ševčík a Dominik Poštek, ktorí nás v Trnave na MS družstiev reprezentovali si zaslúžia pochvalu za skvelú reprezentáciu. 5 miesto našich je úspech, ktorý je umocnený tým, že všetky družstvá, ktoré sa umiestnili pred našimi chlapcami boli posilnené o hosťujúcich hráčov z iných klubov.

Poradie družstiev:MSR – mladší žiaci
1. TC EMPIRE Trnava
2. TK Tatran 2007 Prešov
3. TK Slávia Agrofert STU Bratislava
4. TK Baník Prievidza
5. TK Kysucké Nové Mesto
6. TK Mladosť Košice
7. TK Slovan Slov. sporiteľňa BA
8. TK Kúpele Piešťany

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *