Matúš Ševčík z dvoma medailami z Majstrovstvách SR v Pieštanoch.

V dňoch 2.6.2010 až 6.6.2010 sa v Pieštanoch na dvorcoch TK Kúpele Pieštany konali Majstrovstvá Slovenskej Republiky mladších žiakov na ktoré sa nominoval aj náš zástupca Matúš Ševčík z TK Kysucké Nové Mesto.

V prvom kole nastúpil Matúš proti M.Janošovi z TC SCORP Michalovce.Od úvodu mal Matúš zápas pod kontrolov a zvíťazil 6:1 6:3. V druhom kole sa stretol s nasadením P.Kmecom z TK Baník Prievidza po zodpovednom výkone zvítazil 6:2 6:1 a postúpil tak do štvrťfinále MSR. O postup do semifinále ho čakal boj s druhým nasadeným hráčom D.Brnom (TC EMPIRE Trnava).V tomto zápase Matúš nezačal štastne a prehral prvý set hladko 6/0 psychicky však nepodlahol a v druhom sete začal zapas odznova po tuhom boji ziskal druhý set pre seba 6/4 a rozhodovalo sa v tretom sete kde Matúš už nepolavil a vyhral 6/2. V semifinále už nestačil so silami na T.Líšku a obsadil tak krásne 3. miesto na Majstrovstvách Slovenskej Republiky.

Vo štvorhre nastúpil so svojim spoluhráčom O.Blaškom z TK Žilina.V prvom kole si hladko poradili so svojími súpermi a o postup do semifinále ich čakala druhá nasadená dvojica (D.Brna,R.Turzák) O postup do finále sa stretli s dvojicou O.Uhlár a M.Horváth ktoru zdolali 6:2 6:2 Dostali sa tak do finale MSR. Vo finále sa postavili proti dvojici L.Klein T.Líška ktorým podľahli 6:3 6:2. a obsadili tak pekné 2. miesto na Majstrovstvách Slovenskej Republiky.

Matúšovi ďakujeme za skvelú reprezentáciu nášho klubu a gratulujeme k úspechu.TK KNM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *